Şeref Turu

BEŞİKTAŞ JK ŞEREF TURU

Türkiye’nin ilk stadyum turu Beşiktaş JK Şeref Turu başladı…

Beşiktaş JK Şeref Turu; dünya standartlarında, özel olarak tasarlanmış rotası ile Vodafone Park’ın kapılarını ziyaretçilere 8 Eylül tarihinde açtı ve tüm sporseverleri “Şeref Turu” atmaya çağırıyor.

Beşiktaş JK Şeref Turu ziyaretçileri, güzergâh kapsamında rehber eşliğinde; Basın Tribünü, Basın Locası, Yönetim Locası, Basın Toplantı Odası, Beşiktaş JK Soyunma Odası, Misafir Takım Soyunma Odası, yedek kulübesi, saha gibi bir stadyumun en merak edilen bölümlerini görme fırsatı yakalarken özel olarak tasarlanmış alanlar ile de bambaşka bir Beşiktaş JK dünyasına adım atıyorlar.

Şeref Turu ziyaretçileri tur kapsamında stadı sadece görmekle kalmıyor; Green box teknolojisi ile farklı kompozisyonlarda sevdiği futbolcularla fotoğraflarda bir araya gelme şansı da yakalıyor ve isimlerine özel tasarlanmış katılım sertifikasını ücretsiz olarak alabiliyorlar.

Siz de gelin, Şeref verin!

Belirli saatlerde özel rehberli şekilde gezilen Beşiktaş JK Şeref Turu; tur günleri, tur saatleri, kalan kontenjan durumları ve diğer tüm bilgilere www.serefturu.com adresinden erişebilirsiniz.

Bilet Ücretleri

Şeref Turu Bileti

Kombo Bilet (Şeref Turu ve Beşiktaş JK Müzesi)

İletişim

Vodafone Park, Vişnezade Mah. Kadırgalar Cad. No:1 Beşiktaş / İSTANBUL

Web: www.serefturu.com

E-mail: info@serefturu.com

Dijital Platformlar

facebook/serefturu

twitter @serefturu

instagram @serefturu